Valiutos skaičiuoklė

Valiutos skaičiuoklė, valiutų kursai. Apskaičiuokite visų pasaulio valiutų kursus gyvai. Ši valiutų skaičiuoklė yra unikali tuo, kad jums tereikia įvesti į norimos konvertuoti valiutos laukelį sumą, o valiutos skaičiuoklė iš karto parodys šios valiutos vertę kitų valiutų atžvilgiu. Skaičiuoklėje galite pridėti ar išimti valiutas, tad pasirinkę norimas valiutas, kurias dažniausiai konvertuojate - turėsite nepakeičiamą įrankį keičiant valiutas ir sužinant visų valiutų vertes. Valiutų kursai nuolat keičiasi, todėl šis inovatyvus skaičiuotuvas atnaujina valiutų kursus kas 5 minutes, taip užtikrindamas tikslių rezultatų apskaičiavimą. Žemiau valiutų kalkuliatoriaus, rasite valiutų porų kitimo grafiką, todėl norėdami pirkti ar parduoti norimas valiutas, Jūs prieš tai galite pažiūrėti valiutų kursų pokyčius grafike ir bent jau maždaug nuspėti kaip judės valiutos kursas ateityje. Paruošėme atskirus skaičiuoklių puslapius kiekvienai valiutų porai, pvz. galite nueiti į skaičiuoklę, kur matysite tik EUR ir USD, tačiau tą pačią skaičiuoklę galite redaguoti ir pridėti ar atimti norimas valiutas. Daugiau nei 140 skirtingų valiutų, o taip pat skaičiuoklėje galite pridėti ir kriptovaliutas, duomenys atnaujinami kiekvieną sekundę ir pateikiami Jums. Mes džiaugiamės, kad naudojatės mūsų sukurta valiutų skaičiuokle, tik dėl Jūsų mes ir stengiamės būti kokybišku valiutų kursų tiekėju. Naudokitės valiutų skaičiuoke bei sutaupykite pinigus vien tik žinodami valiutų vertes. Neleiskite būti apgautiems keičiant užsienio valiutą.

Valiutų kursų skaičiuoklė

Įveskite kiekį į pasirinktos valiutos laukelį:
Euro (EUR)
US dollar (USD)
British Pound (GBP)
Japanese Yen (JPY)
Norwegian Krone (NOK)
Swedish Krona (SEK)
Swiss Franc (CHF)
New Zealand Dollar (NZD)
Add new currency to currency converter:
Pasirinkite valiutą iš sąrašo, kurią norite pridėti. Jeigu norite pašalinti valiutą iš skaičiuoklės, tiesiog paspauskite X prie laukelio.
usd/eur,gbp/eur,nok/eur,pln/eur,rub/eur,sek/eur,isk/eur
USD/EUR
EUR/USD
Live
1M
3M
6M
1Y
All
Please wait...
Valiutos pora Kursas Pokytis Pokytis %
USD/EUR
GBP/EUR
NOK/EUR
PLN/EUR
RUB/EUR
SEK/EUR
ISK/EUR

Geriausia valiutos kursų skaičiuoklė

Populiariausia valiuta Lietuvoje, žinoma, yra Euras. Tačiau, Lietuvoje esant nemenkai emigracijai, o taip pat esant gana gerai išvystytam turizmui, valiutos keitimas yra itin aktualus. Populiariausias valiutos keitimas Lietuvoje yra pastebimas tarp šių valiutų su euru: zlotas, svaras, doleris, Norvegijos/Švedijos/Danijos kronos bei rublis. O populiariausias valiutos keitimas keliautojų tarpe yra: Tailando batas, Egipto svaras, Kinijos juanis, Japonijos jena, Gruzijos laris. Tam, kad žinotumėte, kokia yra vertė valiutų su euru ar su bet kokia pasaulio valiuta - Jums bus labai naudinga pasinaudoti šia valiutų kursų skaičiuokle.

Su šiuo valiutos keitikliu apskaičiuosite bet kurios valiutos vertę, o taip pat galėsite patogiai modifikuoti pačią skaičiuoklę. Į skaičiuoklę galite pridėti ar išimti bet kurią valiutą, taigi Jūsų skaičiuoklė gali susidaryti iš tiek valiutų, kiek Jums reikia. Pavyzdžiui iš skaičiuoklės išimate nereikalingas valiutas, ir į skaičiuoklę pridedate 10 skirtingų Jums aktualių valiutų. Turite skaičiuoklę su 10 skirtingų valiutų, vedate į norimos valiutos laukelį sumą ir kituose valiutų laukeliuose matysite vertes. Jums vedant sumą į pasirinktą valiutos laukelį, skaičiuoklė automatiškai konvertuoja kitų valiutų esančių skaičiuoklėje vertes. Valiutų reikšmės išvedamos realiuoju laiku be puslapio perkrovimo.

Tik įsivaizduokite, keliaujate iš Lietuvos į šalį, kurioje vietinė valiuta yra kitokia nei Jūsų ir Jūs nežinosite kiek tos šalies valiuta yra verta eurų. Tokiu atveju imate į rankas mobilųjį, planšetę ar kompiuterį ir pasitikrinate kursus ir reikšmes currexy.com valiutos skaičiuoklėje - juk tai paprasta, patogu, patikima ir nemokama! Mūsų valiutos skaičiuoklė garantuoja tikslius oficialius valiutos kursus, kurie yra nuolat atnaujinami.

Valiutų skaičiuoklė mobiliajame telefone, planšetėje ir kompiuteryje

Valiutos skaičiuoklė

Ši valiutų kursų skaičiuoklė veikia visuose įrenginiuose, tiek mobiliajame, tiek planšetėje, tiek kompiuteryje. Skaičiuoklė yra specialiai pritaikyta visų įrenginių naršyklėms, tad Jums nereikia siųstis jokių programėlių ir gaišti savo laiką. Tiesiog išsisaugokite šią nuorodą savo įrenginyje, kad greičiau galėtumėte pasiekti šią skaičiuoklę.

Tarptautinė valiutų skaičiuoklė susideda iš tiek valiutų, kiek jų yra pasaulyje, stengiamės nuolat atnaujinti duomenis ir papildyti naujomis valiutomis. Mes netgi pridėjome į skaičiuoklę kriptovaliutas. Tad Jūs netgi galite apskaičiuoti kiek Jūsų vietinės valiutos, pvz. eurų yra vertas Bitcoin, Ethereum ar kita kriptovaliuta. Kriptovaliutos skaičiuoklė yra puikus įrankis sparčiai išpopuliarėjus kriptovaliutoms. Ši konstruojamoji valiutos skaičiuoklė yra patogi, bet mes padarėme dar patogesnes paruoštukes tam, kad taupytumėte laiką ir pasiektumėte konkrečios valiutų poros skaičiuoklę. Pateikiame sąrašą populiariausių valiutos skaičiuoklių:

Euro su JAV doleriu skaičiuoklė
Euro su svaru skaičiuoklė
Euro su zlotu skaičiuoklė
Euro su Norvegijos kronomis skaičiuoklė
Euro su Švedijos kronomis skaičiuoklė
Euro su Australijos doleriu skaičiuoklė
Euro su Japonijos jena skaičiuoklė
Euro su Šveicarijos franku skaičiuoklė
Euro su Kinijos juaniu skaičiuoklė
Euro su Kanados doleriu skaičiuoklė
Euro su Pietų Korėjos skaičiuoklė
Euro su Pietų Afrikos Respublikos randu skaičiuoklė
Euro su Indijos rupija skaičiuoklė
Euro su Rusijos rubliu skaičiuoklė
Euro su Hong kongo doleriu skaičiuoklė

Paruoštų skaičiuoklių naudojimas sutaupys Jums dar daugiau laiko. Pagrindinė viso mūsų skaičiuoklių projekto idėja yra taupyti laiką ir pasiekti informaciją ir konvertuojamos valiutos rezultatus kuo greičiau. Išsisaugokite dažniausiai keičiamos valiutos poros skaičiuoklę ir Jums nebereikės googlinti populiariausių frazių "valiutos skaičiuoklė, valiutos kursai" ir kt. tam, kad pasiektumėte informaciją apie valiutos keitimą. Currexy.com yra visa tai ko Jums prireiks konvertuojant ir apskaičiuojant valiutų ir kriptovaliutų reikšmes.

Currexy.com
Geriausias valiutos keitimo įrankis. Tikslūs skaičiavimai!
2024 © Currexy.com - Geriausia valiutos skaičiuoklė, kuri turi savyje visas pasaulio valiutas ir kriptovaliutas.
Tikslūs valiutų kursų duomenys realiu laiku, grafikai, valiutų analizes, naujienos, banknotai.